E36D500HPN333MC67U
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN333MC67U
E36D500HPN333MC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN333MC67U, 33000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve gerilim stabilizasyonu gibi görevlerde kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri bulunan bu kondansatör, 120 Hz'de 12.8mOhm düşük ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmakta, 3 kHz'de 11.48A ve 120 Hz'de 8.2A ripple akım kapasitesiyle yüksek akım uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.48 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V