E36D500HPN273MA92M
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN273MA92M
E36D500HPN273MA92M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D500HPN273MA92M alüminyum elektrolitik kondansatörü, 27000 µF kapasitans değeri ve 50V rated voltajı ile gücü gerektiren uygulamalarda kullanılır. Şasi montajı için videli terminal bağlantılarına sahip radial can tasarımda hazırlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 14.2 mOhm ESR değeri ve 120 Hz'de 7.47 A, 3 kHz'de 10.458 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı ve endüstriyel elektronik uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile imal edilmiş polar yapıdaki bu bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.458 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V