E36D500HPN184MDE3U
CAP ALUM 180000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN184MDE3U
E36D500HPN184MDE3U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D500HPN184MDE3U, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu komponent, ±20% tolerans ve 5mOhm ESR değerine sahiptir. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı noktaları ile gelen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta verilmektedir. 120Hz'de 20.74A ve 3kHz'de 29.036A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.036 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V