E36D500HPN153MC48U
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN153MC48U
E36D500HPN153MC48U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN153MC48U, 15000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarıma sahiptir. ±20% tolerans aralığında 2000 saatlik ömür garantisi (-40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında) sunmaktadır. Düşük ESR değeri (25.4 mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (7.182 A @ 3 kHz) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.182 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V