E36D500HPN134TDE3M
CAP ALUM 130000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN134TDE3M
E36D500HPN134TDE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN134TDE3M, 130000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile screw terminalleri sayesinde şasiye montajı için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Geniş kapasitans değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±10% / +50% toleransı ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. Ürün şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V