E36D500HPN104MCE3M
CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D500HPN104MCE3M
E36D500HPN104MCE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPN104MCE3M, 100000µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallı radyal kutulu paketleme özelliğine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür ile uzun süreli kullanıma uygun olup, 120Hz'de 5.4mOhm ESR değerine sahiptir. 3kHz'de 25.186A ve 120Hz'de 17.99A ripple akımı kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere belirlenmiştir. ±20% tolerans ile imal edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.186 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V