E36D500HPC224MED0M
CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D500HPC224MED0M
E36D500HPC224MED0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HPC224MED0M, 220000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleri kullanmakta ve radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 6.2mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek ripple akım kapasitesi (120Hz'de 20.04A, 3kHz'de 28.056A) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Ürün şu anda pazar dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 220000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.056 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V