E36D500HLN683MD79U
CAP ALUM 68000UF 20% 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D500HLN683MD79U
E36D500HLN683MD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D500HLN683MD79U, 68000 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 9mOhm olup, 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 3kHz'de 16.884A ve 120Hz'de 12.06A ripple akım kapasitesi bulunan bu bileşen, güç kaynağı, filtering ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.884 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V