E36D451LPS331TA79U
CAP ALUM 330UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPS331TA79U
E36D451LPS331TA79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPS331TA79U, 330 µF kapasitansı ve 450 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. -10% / +50% tolerans değeriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Radial can paketlemesi sayesinde kolay montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V