E36D451LPN861TEA5M
CAP ALUM 860UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN861TEA5M
E36D451LPN861TEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN861TEA5M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 860 µF kapasitans değeri ile 450V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Radial, vidalı terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olup, 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj cihazları ve endüstriyel elektronik ekipmanların filtresi olarak kullanılabilir. Polar yapısından dolayı kutuplu bağlantı gerektirir. Toleransı -10%, +50% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 860 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V