E36D451LPN861TCE3N
CAP ALUM 860UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN861TCE3N
E36D451LPN861TCE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN861TCE3N, 860 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminals ile bağlantı sağlayan chassis mount yapısı nedeniyle endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile kurulması gerekir. Toleransı -10%, +50% olarak belirlenmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanmasını gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 860 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V