E36D451LPN611TAE3U
CAP ALUM 610UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN611TAE3U
E36D451LPN611TAE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN611TAE3U, 610 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şeklinde montajlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, düşük frekans filtreleme, enerjilendirme devrelerinde ve silindirik kapasitör gerektiren endüstriyel elektronik cihazlarda tercih edilir. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 610 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V