E36D451LPN561TAA5N
CAP ALUM 560UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN561TAA5N
E36D451LPN561TAA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN561TAA5N, 560µF kapasitansa ve 450V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılarına ve şasi montaj tipine sahip bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür değeri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Polar yapısı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılan bir komponenttir. Şu anda üretimi sonlandırılmış durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V