E36D451LPN391TC54M
CAP ALUM 390UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN391TC54M
E36D451LPN391TC54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN391TC54M, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminali (screw terminals) ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Kapasitans toleransı -10% ile +50% arasındadır. Kutuplu yapısı nedecesine dikkat edilmesi gereklidir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V