E36D451LPN352TEM9U
CAP ALUM 3500UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN352TEM9U
E36D451LPN352TEM9U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D451LPN352TEM9U, 3500 µF kapasitanslı, 450V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılan yüksek kapasitans değerine sahip polar kondansatördür. Radial can paketleme ile sunulan komponent, -10% +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V