E36D451LPN231TAA5N
CAP ALUM 230UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN231TAA5N
E36D451LPN231TAA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN231TAA5N, 230µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmış olup, chassis mount şeklinde vida terminal (screw terminals) bağlantısı vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Toleransi değeri -10%, +50% aralığında olup genel amaçlı uygulamalarda (General Purpose) kullanılır. Radial, can tipinde paketlenmiştir. Ürün obsolete (üretimden kaldırılmış) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 230 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V