E36D451LPN221TA54M
CAP ALUM 220UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN221TA54M
E36D451LPN221TA54M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D451LPN221TA54M, 220 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saat ömür sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerde kullanılır. Polar yapısı nedecesinde doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir. Toleransı -10%, +50% olup, üretimi sonlandırılmış obsolete durumdaki bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V