E36D451LPN152TCB7N
CAP ALUM 1500UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN152TCB7N
E36D451LPN152TCB7N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN152TCB7N, 1500 µF kapasitanslı 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Radial, can tipi kasa yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -10%, +50% tolerans ile belirtilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V