E36D451LPN122TEE3U
CAP ALUM 1200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LPN122TEE3U
E36D451LPN122TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LPN122TEE3U, 1200 µF kapasitans ve 450 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial, Can türü paketleme ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. -10% / +50% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V