E36D451LLN472MED0U
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LLN472MED0U
E36D451LLN472MED0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LLN472MED0U, 4700µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminal bağlantılarıyla gelir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. 120Hz'de 55.7mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% toleransla üretilir ve yüksek ripple akımını destekleyerek (9.604A @ 3kHz) güç elektronikleri devrelerinde enerji depolama ve filtrasyonu işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.604 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V