E36D451LGN682MFD0U
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LGN682MFD0U
E36D451LGN682MFD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LGN682MFD0U, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. 47mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 10.28A, 3 kHz'de 14.392A ripple akım toleransı ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygundur. ±20% kapasite toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.392 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V