E36D451LGN133AFP0M
CAP ALUM 13000UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LGN133AFP0M
E36D451LGN133AFP0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LGN133AFP0M, 13000 µF kapasitansta ve 450 V rated voltage ile çalışan bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. ±0% ile +30% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda enerji depolama ve filtreler için kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance 0%, +30%
Voltage - Rated 450 V