E36D451LGC682MFD0U
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451LGC682MFD0U
E36D451LGC682MFD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451LGC682MFD0U, 6800 µF kapasitansı ve 450V rated voltajıyla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount türü bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. 47mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş, 3kHz'de 14.392A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında değer saklama özelliği bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.392 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V