E36D451HPS472MED0U
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPS472MED0U
E36D451HPS472MED0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPS472MED0U, 4700µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount edilebilen bu komponentin -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışması mümkündür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtrelleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 120Hz'de 12.13A ve 3kHz'de 16.982A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.982 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V