E36D451HPS282MDB7U
CAP ALUM 2800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPS282MDB7U
E36D451HPS282MDB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPS282MDB7U, 2800µF kapasitanslı 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip chassis mount tasarımıyla güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sağlar. Yüksek voltaj uygulamalarında enerji depolama ve filtreleme işlevleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V