E36D451HPN882TEM9U
CAP ALUM 8800UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN882TEM9U
E36D451HPN882TEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN882TEM9U, 8800 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile doğrudan panel montajına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. -10%, +50% tolerans değerleriyle gücü, güvenlik sistemleri, welding ekipmanları ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V