E36D451HPN861TCE3N
CAP ALUM 860UF 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN861TCE3N
E36D451HPN861TCE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN861TCE3N, 860 µF kapasitansına ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi, radial can kasa ile vida terminalleri özelliğindedir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrolü ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılan bu polar kondansatör, -10% ile +50% tolerans değerlerine ve vida terminalleri ile panel montajına uygun bir tasarıma sahiptir. Bileşen obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 860 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V