E36D451HPN802TEM9U
CAP ALUM 8000UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN802TEM9U
E36D451HPN802TEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN802TEM9U, 8000 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerekmektedir. ±10%/-50% tolerans değerleri ile hazırlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V