E36D451HPN562MEE3U
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN562MEE3U
E36D451HPN562MEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN562MEE3U, 5600µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sağlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 47.2mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 13.8A ve 3kHz'de 19.32A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi veren bu komponent, güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel elektronik ve elektrik koruma devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.32 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V