E36D451HPN392MEA5U
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN392MEA5U
E36D451HPN392MEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN392MEA5U, 3900µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajında çalışan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Chassis mount tipi vida terminallı radyal yapıda tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. 120Hz'de 78.4mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 10.08A, 3kHz'de 14.112A ripple akım kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalar için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 78.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.112 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V