E36D451HPN392MEA5M
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN392MEA5M
E36D451HPN392MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN392MEA5M, 3900 µF kapasitansına ve 450V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şase montajı için vida terminalleri ile teçhiz edilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. ESR değeri 120 Hz'de 78.4 mOhm olup, 3 kHz'de 14.112 A ve 120 Hz'de 10.08 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Bileşen güncel üretimde olmayıp, arşiv ve restorasyonu uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 78.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.112 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V