E36D451HPN392MDE3U
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN392MDE3U
E36D451HPN392MDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN392MDE3U, 3900µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount türü vida terminalleriyle bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan ürün, 2000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 120Hz'de 65.6mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans özelliğine sahip olan kondansatör, 3kHz'de 14.658A ve 120Hz'de 10.47A ripple akımını kaldırabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.658 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V