E36D451HPN332MDD0M
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN332MDD0M
E36D451HPN332MDD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN332MDD0M, 3300µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 77.1mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışma gösterir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, 120Hz'de 9.23A ve 3kHz'de 12.922A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.922 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V