E36D451HPN331MA67M
CAP ALUM 330UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN331MA67M
E36D451HPN331MA67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN331MA67M, 330 µF kapasitansı ve 450V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 749.9mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmektedir. Cihaz, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Yüksek frekans (3kHz) ripple akımı 2.24A, düşük frekans (120Hz) ripple akımı ise 1.6A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 749.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.24 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V