E36D451HPN312TEM9N
CAP ALUM 3100UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN312TEM9N
E36D451HPN312TEM9N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN312TEM9N, 3100µF kapasitans ve 450V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış olan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömüre sahip olan kondansatör, güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial, kutulu tasarımı endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Düşük ve yüksek sıcaklık ortamlarında güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V