E36D451HPN242TEE3U
CAP ALUM 2400UF 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN242TEE3U
E36D451HPN242TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN242TEE3U, 2400 µF kapasitanslı, 450 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresiyle tasarlanmıştır. ±10/-50 tolerans aralığında üretilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel ekipman ve yüksek gerilim devrelerde filtre, smooth ve enerji depolama fonksiyonları için kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V