E36D451HPN222TEE3M
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN222TEE3M
E36D451HPN222TEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN222TEE3M, 2200 µF kapasitans değerine ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radial kutulu tasarımla sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile karakterize edilen kondansatör, polarize tipte olup toleransı -10%, +50% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses frekansı uygulamaları ve filtreleme işlevlerinde kullanılır. Bu ürün Obsolete statüsünde olup stok durumu kontrol edilmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V