E36D451HPN222MCE3M
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN222MCE3M
E36D451HPN222MCE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN222MCE3M, 2200 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantıyla sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±20% nominal değer sapması içinde çalışır. 120Hz'de 113.2 mOhm ESR değerine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 3 kHz'de 9.73 A ve 120 Hz'de 6.95 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Kutup özellikleri nedeniyle polariteye dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürün şu anda üretilmemektedir (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 113.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.73 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V