E36D451HPN182MCB7M
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN182MCB7M
E36D451HPN182MCB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN182MCB7M, 1800 µF kapasitansı ve 450 V voltaj derecelendirilmesi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi monte tipi, vida terminallerine sahip radyal kutulu bu kondansatör, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında hizmet verir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans ile endüstriyel ve profesyonel elektronik uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 138.3 mOhm ESR değeri ve 3 kHz'de 8.036 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılmış bağlantı gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.036 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V