E36D451HPN152TED0M
CAP ALUM 1500UF 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN152TED0M
E36D451HPN152TED0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN152TED0M, 1500 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı şekline ve chassis mount montaj tipine sahip olan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 2000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. Radial can kasa tipinde tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V