E36D451HPN152MCA5U
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN152MCA5U
E36D451HPN152MCA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPN152MCA5U, 1500µF kapasitansı ve 450V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 165.8mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile istikrarlı performans sağlar. 120Hz'de 4.99A ve 3kHz'de 6.986A ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 165.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.986 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V