E36D451HPN102MC79U
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPN102MC79U
E36D451HPN102MC79U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D451HPN102MC79U alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1000 µF kapasitans değeri ve 450V nominal gerilim ile güç kaynakları, invertörler ve industrial uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısına sahiptir. 249mOhm ESR değeri ile yüksek frekans ripple akımlarını (5.04A @ 3kHz) ve düşük frekans ripple akımlarını (3.6A @ 120Hz) tolerans içinde taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 249mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.04 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V