E36D451HPC312TDE3U
CAP ALUM 3100UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HPC312TDE3U
E36D451HPC312TDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HPC312TDE3U, 3100 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. Radial, kutu tipi vida terminalleri ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. -10%, +50% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları, UPS sistemleri ve yüksek voltajlı pano uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V