E36D451HLS472QEE3U
CAP ALUM 4700UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HLS472QEE3U
E36D451HLS472QEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HLS472QEE3U, 4700 µF kapasitansı ve 450V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa içerisinde vida terminalleri (screw terminals) bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Şasi montajı için uygun olan bu komponentin kapasitans toleransı -10% ile +30% arasındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V