E36D451HLS472QEE3M
CAP ALUM 4700UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HLS472QEE3M
E36D451HLS472QEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HLS472QEE3M, 4700 µF kapasitansı ve 450 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminal bağlantı özelliğine sahip olan bu kondansatör, chassis mount uygulamaları için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Toleransı -10%, +30% aralığında olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritede bağlanması gereklidir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V