E36D451HLN472QEE3U
CAP ALUM 4700UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HLN472QEE
E36D451HLN472QEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HLN472QEE3U, 4700 µF kapasitansta 450 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi gövdesi screw terminalleri ile chassis mount uygulamalarına uygun şekilde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisi sağlar. ±10% ile +30% arasında tolerans değerine sahip olan komponentin kapasitans değeri ve voltaj seviyesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol sistemleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V