E36D451HLN222QEA5U
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HLN222QEA5U
E36D451HLN222QEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HLN222QEA5U, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. Vida terminalli (screw terminals) şasi montajı için konfigüre edilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±10% ile +30% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V