E36D451HLN222QEA5M
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451HLN222QEA5
E36D451HLN222QEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451HLN222QEA5M, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç elektronikleri, güç kaynakları ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Radial can yapısında olup vida terminallerine sahip chassis mount tipidir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömüre sahiptir. ±10/-30% tolerans aralığında polarize kondansatördür. Ürün mevcut üretimde olmayıp, arşiv/legacy uygulamalar için referans verisi olarak sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 450 V