E36D451CPN562TEM9N
CAP ALUM 5600UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451CPN562TEM9N
E36D451CPN562TEM9N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451CPN562TEM9N, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial, silindirik kasa tasarımı genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılan endüstriyel bir kondansatördür. Polar yapısı nedeniyle doğru kutbupluğu ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V