E36D451CPN312TEM9U
CAP ALUM 3100UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D451CPN312TEM9U
E36D451CPN312TEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D451CPN312TEM9U, 3100µF kapasitansa ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial yapıda vida terminallerine sahip chassis mount tipi tasarımı, güç kaynakları ve endüstriyel uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Polar yapısındaki bu kondansatör, genel amaçlı elektrik devreleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10% ile +50% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V